Home » Lesrooster

Lesrooster

Hier vind je meer informatie over het volgen van proeflessen.

Let op, de selecties en de turnploegen zijn op uitnodiging.

MAANDAG LES LEIDING LOCATIE
16.oo-17.00 Turnen, recr. (6-7 jaar)WACHTLIJST Eefje Bokkers Oranje Nassau School
17.00-18.00 Turnen, recr. (8 jaar) Eefje Bokkers Oranje Nassau School
18.00-19.00 Turnen, recr. (9 jaar e.o.) Eefje Bokkers Oranje Nassau School
DINSDAG LES LEIDING LOCATIE
16.00-18.00 Turngroep (10 jaar e.o.) Esther Hamstra Watergoor
16.00-18.00 Selectie instap en pupil Evelien Vastenburg Oranje Nassau School
18.00-20.00 Turngroep (10 jaar e.o.) Esther Hamstra Watergoor
18:00-20:00 Selectie turnen jeugd, junioren en senioren Jamilla van Dasselaar Watergoor
18.15-19.15 Turnen, recr. (6-9 jaar)WACHTLIJST Anouk de Vries Corlaer College (rd)
19.15-20.15 Turnen, recr. (10+ jaar) Anouk de Vries Corlaer College (rd)
WOENSDAG LES LEIDING LOCATIE
9.15 – 10.15 Ouder- en kindgym kinderen van ±1,5 tot 2,5 jaar Evelien Vastenburg Samenspel TTV Rega
10.30 – 11.30 Ouder- en kindgym kinderen van 2,5 tot 3,5 jaar WACHTLIJST Evelien Vastenburg Samenspel TTV Rega
10.30-11:30 Dans conditie Ger de Haan Oranje Nassau School
17.00-18.00 Jazz recreatie (6-10 jaar) Silvia Fontein Corlaer College (bl)
18.00-19.00 Jongensgym
(6-8 jaar)
Jamilla van Dasselaar Corlaer College (rd)
18:00-20:00 Jazz selectie (9-16 jaar) Silvia Fontein Corlaer College (bl)
19.00-20.00 Jongensgym
(9-12 jaar)
Jamilla van Dasselaar Corlaer College (rd)
19.00-20.00 Jazz recreatie (11 jaar e.o) Madee Snijder Corlaer College (gl)
19.30-20.30 Dansconditie Romana Bokkers Corlaer College (gr)
19.00-20.00 Swing Inn locatie Ermelo Marieke den Uijl Het keerpunt
20.00-21.00 Jazz recreatie (25 jaar e.o) Silvia Fontein Corlaer College (bl)
DONDERDAG LES LEIDING LOCATIE
17:30-19:00 Selectie instap en pupil Evelien Vastenburg Watergoor
17.30-20.00 Selectie jeugd, junioren en senioren Jamilla van Dasselaar Watergoor
17.15-18.45 Jazz selectie (9-13 jaar) Hennie de Wolf Corlaer College (bl)
VRIJDAG LES LEIDING LOCATIE
16.00-18.00 Turngroep (6-10 jaar) Dienke Klunder Oranje Nassau School
19.00-20.00 Swing Inn Marieke den Uijl Oranje Nassau School
ZATERDAG LES LEIDING LOCATIE
9.30-10.30 Peuter- en kleutergym (3 t/m 4,5 jaar) Manon Kornet-Kiewiet Oranje Nassau School
10.30-11.30 Peuter- en kleutergym (4,5 t/m 6 jaar) Manon Kornet-Kiewiet Oranje Nassau School
10.00-11.00 Kleuterdans (3-6 jaar) Elles van Essen Koningin Emmaschool